Europos judumo savaitė 2019
Antradienis, 24 Rugsėjis 2019 10:14

Europos judumo savaitė - tarptautinė akcija, vykstanti šių metų rugsėjo 16-22 dienomis ir skatinanti visus: tiek jaunus, tiek senus, pajudėti. Ji skatina nestovėti automobilių kamščiuose ir į darbą nueiti pėsčiomis arba nuvažiuoti dviračiu. Ragina nors pusvalandžiui pamiršti kompiuterį ar televizorių ir išeiti laukan įkvėpti gaivaus oro, kurio taip trūksta sveikam mąstymui. Nemėgsti ramių pasivaikščiojimų gražią dienos popietę? Sėsk ant dviračio! Svarbu, kad dviračiu važiuotum saugiai. Atsimink, kad ir vaikščiojimas, ir važinėjimasis dviračiu gali ne tik pagerinti tavo savijautą, bet ir prailginti tavo gyvenimo trukmę!

Nesibaimindami saulėto ir kartu niūraus bei permainingo oro šilališkiai paminėjo Europos judumo savaitę. Trenerė Monika smagia muzika bei puikia nuotaika pritraukė Šilalės rajono socialinių paslaugų namų dienos centro vaikus pasimokyti smagių Zumbos žingsnelių. Prie iniciatyvos prisijungė Šilalės rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Lina Maslauskienė. Visi dalyviai smagiai šoko, juokėsi ir liejo savo energiją, vaišinosi obuoliais – skanu ir sveika. Dalyviai džiaugėsi puikia galimybe susipažinti su Europos judumo savaitės idėja ir turiningai praleista popiete.

Dėkojame trenerei Monikai (ZUMBA su Monika) už pozityvią nuotaiką ir smagius šokius!

Informaciją pateikė Šilalės r. sav. kultūros centro savanorė Gabija Jakaitė, nuotraukas - Ieva Špečkauskaitė (Ypezz Photography).

 
© 2013 Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras. Joomla templates by a4joomla