Animacinis kino filmas „Monstrų atostogos“

2019.11.11, 17.30 val.
Didžioji salė

Šilalės r. sav. kultūros centre lapkričio 11 d. 17.30 val. kino filmas „Monstrų atostogos“ (dubliuotas)
Žanras: Animacija, nuotykių, šeimos
Sukurta: JAV
Trukmė: 1h 22 min
Cenzas: Nenurodyta
Kartu su trimis geriausiais draugais leisimės į paslaptingą kelią, apipintą senosiomis legendomis ir mitais bei atskleisime tūkstančius metų Havajų salose glūdinčias paslaptis.
Helovynas palauks, jis tik rytoj – pasiruošti spėsime, - nutarė trys geriausi draugai Kajus, Leila ir Edis! Būtent šįvakar, leidžiantis saulei, galima pagauti pačią didžiausią bangą!
Nieko nelaukę mažieji nuotykių ieškotojai, palikę visus šventinius rūpesčius kitiems, išskuba į žydrąją lagūną. Juk ten, be bangų, dar toji paslaptinga ola po vandeniu į kurią nusigauti dabar pats metas! Nei vienas iš smalsiųjų bičiulių net pagalvoti negalėjo, kokias paslaptis atskleis kelionė į povandeninę olą! Šimtus, o gal milijonus metų oloje gulėjusios melsvos dėžutės atidaryti nereikėjo. Joje tūnojusi mistinė, medinė lėlė – ėmė ir atgijo.
Prisikėlusi ir įgavusi galių mitinė būtybė su ananaso galva –ištrūko į laisvę! Jos ananaso galvoje tik vienas tikslas – sunaikinti visas salas! Taikiuose Havajuose įsivyrauja dar neregėta baimė, o Helovyną švęsti tampa labai pavojinga!
Legenda byloja, kad ši mistinė būtybė – į laisvę ištrūkęs pats didžiausias blogis! Norint ją sustabdyti reikia išminties, susikaupimo ir senųjų dievų pagalbos! Vaikų laukia nelengvas kelias – išsiaiškinti ir suprasti savo kilmę, išgirsti ir įsiklausyti ką kalba didingieji salų dievai, nes tik pažinęs savo praeitį gali išgelbėti salą. Kajui, Leilai ir Edžiui savo kelyje teks sutikti paslaptinguosius Havajų miškų gyventojus Minehunus, kurie atsakingi už visą salų grožį ir tvarką. Drąsuoliams teks patarimo kreiptis net pas pačią galingiausią ugnies ir vulkano deivę – Pelę, pažadinti kapuose miegančias protėvių dvasias, kad į Havajų
salas sugrįžtų gėris ir ramybė.
Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.
REŽISIERIUS: Sean Patrick

Bilietai parduodami:
spalio mėn. 21;22;23;24;25;28;29;30;31 d. d.
lapkričio mėn. 4;5;6;7;8;11; d. d.
Nuo 12:00 iki 14:00 val. ir nuo 16:00 iki 18:00 val.
Bilieto kaina 4 Eur

© 2013 Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras. Joomla templates by a4joomla